Events

Tuesday 16 Apr. 2019

19:30 - 20:30
Theater De Krakeling
Kamp

Kamp

Hotel Modern - Netherlands

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
20:30 - 22:00
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond
Laguna Beach

Laguna Beach

Frankie / CAMPO - Belgium

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
20:30 - 21:30
Theater Bellevue (Klein Bellevue)
Sail (12+)

Sail (12+)

PLAY Productions / Duda Paiva Company - Netherlands / Brasil

Dutch spoken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket

Wednesday 17 Apr. 2019

19:00 - 20:30
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond
Laguna Beach

Laguna Beach

Frankie / CAMPO - Belgium

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:00 - 20:00
Theater Bellevue (Klein Bellevue)
Sail (12+)

Sail (12+)

PLAY Productions / Duda Paiva Company - Netherlands / Brasil

Dutch spoken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:30 - 20:30
Theater De Krakeling
Kamp

Kamp

Hotel Modern - Netherlands

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket

Thursday 18 Apr. 2019

13:00 - 13:45
Theater De Krakeling
Bewegende Ruimte (8+)

Bewegende Ruimte (8+)

Veenfabriek & RUUT - Netherlands

Dutch spoken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:00 - 19:45
Theater De Krakeling
Bewegende Ruimte (8+)

Bewegende Ruimte (8+)

Veenfabriek & RUUT - Netherlands

Dutch spoken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:30 - 20:30
Theater De Krakeling
Kamp

Kamp

Hotel Modern - Netherlands

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
20:00 - 20:45
Theater De Krakeling
Bewegende Ruimte (8+)

Bewegende Ruimte (8+)

Veenfabriek & RUUT - Netherlands

Dutch spoken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
20:30 - 21:30
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond
Dimanche (work in progress)

Dimanche (work in progress)

Compagnie Chaliwaté & Focus Company - Belgium

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket

Friday 19 Apr. 2019

19:00 - 19:45
Theater De Krakeling
Bewegende Ruimte (8+)

Bewegende Ruimte (8+)

Veenfabriek & RUUT - Netherlands

Dutch spoken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:30 - 20:30
Theater De Krakeling
Monsters! (6+)

Monsters! (6+)

Duda Paiva Company - Netherlands/Brazil

Dutch spoken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket

Saturday 20 Apr. 2019

14:00 - 14:55
Theater De Krakeling
Plock! (4+)

Plock! (4+)

Grensgeval - Belgium

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
16:00 - 16:55
Theater De Krakeling
Plock! (4+)

Plock! (4+)

Grensgeval - Belgium

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:00 - 19:40
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond
Big Bears Cry Too (6+)

Big Bears Cry Too (6+)

Miet Warlop / hetpaleis - Belgium

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
20:00 - 21:00
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond
Dimanche (work in progress)

Dimanche (work in progress)

Compagnie Chaliwaté & Focus Company - Belgium

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket

Sunday 21 Apr. 2019

13:30 - 14:10
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond
Big Bears Cry Too (6+)

Big Bears Cry Too (6+)

Miet Warlop / hetpaleis - Belgium

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
14:30 - 15:30
Theater De Krakeling
Veel te veel te veel (5+)

Veel te veel te veel (5+)

Kopergietery, KGbe & Les pieds dans le vent - Belgium

Dutch spoken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
16:00 - 17:15
Theater Bellevue (Grote Zaal)
Muziek van Beneden (5+) (Music from downstairs)

Muziek van Beneden (5+) (Music from downstairs)

Het Houten Huis - Netherlands

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
16:00 - 16:30
Theater De Krakeling
SSST! (2+)

SSST! (2+)

ROSE stories / Studio Figur - Netherlands

Dutch spoken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
20:00 - 21:15
Theater Bellevue (Grote Zaal)
Muziek van Beneden (5+) (Music from downstairs)

Muziek van Beneden (5+) (Music from downstairs)

Het Houten Huis - Netherlands

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket