Programma

dinsdag 16 apr. 2019

19:00 - 20:15
Theater Bellevue (Grote Zaal)
DingDong

DingDong

Stichting Stroet / Feikes Huis / DudaPaiva Company - Nederland

Nederlands gesproken - première

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:30 - 20:30
Theater De Krakeling
Kamp (14+)

Kamp (14+)

Hotel Modern - Nederland

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
20:30 - 22:00
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond
Laguna Beach

Laguna Beach

Frankie / CAMPO - België

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
20:30 - 21:30
Theater Bellevue (Klein Bellevue)
Zeil

Zeil

PLAY Productions / Duda Paiva Company - Nederland / Brazilië

Nederlands gesproken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket

woensdag 17 apr. 2019

19:00 - 20:30
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond
Laguna Beach

Laguna Beach

Frankie / CAMPO - België

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:00 - 20:00
Theater Bellevue (Klein Bellevue)
Zeil

Zeil

PLAY Productions / Duda Paiva Company - Nederland / Brazalië

Nederlands gesproken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:30 - 20:30
Theater De Krakeling
Kamp (14+)

Kamp (14+)

Hotel Modern - Nederland

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket

donderdag 18 apr. 2019

13:00 - 13:45
Theater De Krakeling
Bewegende Ruimte (8+)

Bewegende Ruimte (8+)

Veenfabriek & RUUT - Nederland

Nederlands gesproken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:00 - 19:45
Theater De Krakeling
Bewegende Ruimte (8+)

Bewegende Ruimte (8+)

Veenfabriek & RUUT - Nederland

Nederlands gesproken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:30 - 20:30
Theater De Krakeling
Kamp (14+)

Kamp (14+)

Hotel Modern - Nederland

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
20:00 - 20:45
Theater De Krakeling
Bewegende Ruimte (8+)

Bewegende Ruimte (8+)

Veenfabriek & RUUT - Nederland

Nederlands gesproken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
20:30 - 21:30
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond
Dimanche (work in progress)

Dimanche (work in progress)

Compagnie Chaliwaté & Focus Company - België

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket

vrijdag 19 apr. 2019

19:00 - 19:45
Theater De Krakeling
Bewegende Ruimte (8+)

Bewegende Ruimte (8+)

Veenfabriek & RUUT - Nederland

Nederlands gesproken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:30 - 20:30
Theater De Krakeling
Monsters! (6+)

Monsters! (6+)

Duda Paiva Company - Nederland/Brazilië

Nederlands gesproken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket

zaterdag 20 apr. 2019

14:00 - 14:55
Theater De Krakeling
Plock! (4+)

Plock! (4+)

Grensgeval - België

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
16:00 - 16:55
Theater De Krakeling
Plock! (4+)

Plock! (4+)

Grensgeval - België

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
19:00 - 19:40
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond
Big Bears Cry Too (6+)

Big Bears Cry Too (6+)

Miet Warlop / hetpaleis - België

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
20:00 - 21:00
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond
Dimanche (work in progress)

Dimanche (work in progress)

Compagnie Chaliwaté & Focus Company - België

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket

zondag 21 apr. 2019

13:30 - 14:10
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond
Big Bears Cry Too (6+)

Big Bears Cry Too (6+)

Miet Warlop / hetpaleis - België

LNP

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
14:30 - 15:30
Theater De Krakeling
Veel te veel te veel (5+)

Veel te veel te veel (5+)

Kopergietery, KGbe & Les pieds dans le vent - België

Nederlands gesproken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
16:00 - 17:15
Theater Bellevue (Grote Zaal)
Muziek van Beneden (5+)

Muziek van Beneden (5+)

Het Houten Huis - Nederland

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
16:00 - 16:30
Theater De Krakeling
SSST! (2+)

SSST! (2+)

ROSE stories / Studio Figur - Nederland

Nederlands gesproken

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket
20:00 - 21:15
Theater Bellevue (Grote Zaal)
Muziek van Beneden (5+)

Muziek van Beneden (5+)

Het Houten Huis - Nederland

InformatieKoop ticket InformationBuy ticket